• Informacje o nas

Rękodzielnictwo - świat tworzenia sztuki i piękna, to świat, w którym granice wytycza tylko nasza wyobraźnia. Jest to przestrzeń wyrobów z indywidualnym charakterem, pełnych walorów artystycznych wytworzonych z sercem. W tej krainie pełnej inspiracji tworzysz coś niezwykłego co czyni Cię wyjątkową osobą.

Sklep e-kreatywni.pl jest miejscem stworzonym dla ludzi z pasją przez ludzi z pasją. Czujemy ogromną satysfakcję, że możemy przyczynić się do rozwoju rękodzielnictwa. Zapraszamy tych, którzy dopiero zaczynaja swoją przygodę w tym kreatywnym królestwie, tych co traktują twórczośc hobbystycznie, jak i tych, którzy wykonują rękodzieło artystyczne profesjolanlnie.

Oferujemy szeroki asortyment wspierający Twoją kreatywność. U nas znajdziesz koraliki z kamieni, koraliki z drewna czy koraliki ze szkła, sznurki jubilerskie do tworzenia makramy, szereg półfabrykatów do biżuterii i wiele innych artykółów do wyrabiania biżuterii. Posiadamy asortyment do scrabookingu - papiery ozdobne, wstążki, taśmy i inne przydatne akcesoria. Oferujemy również biżuterię handmade wykonaną przez nasz zespół. Za pomocą naszego asortymentu udoskonalisz swoje umiejętnosci w wielu obszarach. Zapraszamy Cię z wielką radością do świata, pełnego inspiracji, gdzie za każdym razem tworzysz coś niezwykłego.

Zespół e-kreatywni.pl